Кошик
575 відгуків
+38 (098) 404-04-24

Як правильно голитися?

Як правильно голитися?

09.08.13

Як правильно голитися?

Це питання хвилює і тих, хто голиться в перший раз і тих, хто намагається зробити процес гоління більш приємним і ефективним. У даній статті ми спробуємо найбільш повно розкрити відповідь на це питання.

 


1. Підготовка                                 

Вмийтеся гарячою водою. Тепла вода розм'якшить щетину на обличчі, а також відкриє пори, що допоможе очистити вашу шкіру. Розм'якшена щетина, в свою чергу, легше сбривается — зменшення зусиль, затрачуваних при голінні, може досягати 40%.

Ідеальним варіантом буде гарячий душ перед голінням. Але досить вмиватися теплою водою біля умивальника в перебігу декількох хвилин.

 

Використовуйте спеціальну піну або гель для гоління, щоб покрити щетинистый ділянку шкіри на обличчі. Це допоможе захистити вашу шкіру від порізів, подразнень і натягу під час гоління. В залежності від типу обраної захисту, ви можете використовувати для нанесення квача або руку.

Якщо ви володієте чутливою шкірою, дайте трохи часу для того, щоб піна або гель вбралися у вашу шкіру. Це ще більше пом'якшить волосся і зменшить зусилля, необхідні для гоління.

 

Перевірте, чи не затупилося ваше лезо. Для цього, на лезах Gillette є спеціальна змащуюча смужка, яка стає білою по мірі того, як лезо тупиться.

Не варто голитися тупим лезом. Це значно збільшить шанси появи порізів і подразнень. Крім того, вам необхідно буде здійснювати більше рухів для колишньої чистоти гоління.

 
2. Гоління

Розслабтеся. Навіть якщо ви спізнюєтеся на важливу зустріч, поспіх тільки збільшить шанс того, що ви зробите помилку і поріжете шкіру. Спокій — ключ до правильного гоління.

При голінні дотримуйтеся простих правил:

• лезо бритви має бути перпендикулярно до напрямку його руху;

• не варто надмірно вдавлювати лезо в шкіру, рухи повинні бути м'якими і легкими;

• при необхідності, натягніть шкіру, щоб уникнути утворення складок на шкірі.

Спершу голіть по напрямку росту волосся. При необхідності, повторно нанесіть захисну піну або гель і побрейтесь проти напрямку росту волосся. Це дозволить досягти найбільшої чистоти гоління.

Черговість гоління не відіграє важливої ролі і є справою смаку. Автор віддає перевагу голитися в такій послідовності: шия - > щоки - > підборіддя - > вуса. Експериментуйте і виберіть той порядок гоління, який здасться вам найбільш зручним.

При необхідності, використовуйте спеціальне лезо-тример, яке присутнє на деяких лезах для гоління Gillette Fusion Proglide і Gillette Fusion Proglide Power, для того щоб поголити складні ділянки, такі як верхня губа, або скроневі області. Крім того, ви можете використовувати тример для того, щоб з вражаючою точністю надати форму вашої бороди або вусів.

Періодично вмивати лезо під краном, щоб очистити його від збритого волосся і піни. Не варто витирати леза про що-небудь, або стукати бритвою по умивальника. Це може пошкодити тендітної конструкції леза для бритви.

 
3. Захист

Після гоління, встановіть бритву на її держатель.

Помийте обличчя холодною водою. Це закриє пори на обличчі. Після цього акуратно витріть рушником обличчя.

Після цього обов'язково обробіть поголений ділянку особи бальзамом після гоління або іншим зволожуючим засобом. Якщо цього не зробити, висока ймовірність появи роздратування на шкірі.

 
Післямова.

Звичайно ж, для досягнення найкращих результатів гоління, необхідно не тільки дотримуватися цих рекомендацій, але і використовувати тільки якісну продукцію від світових брендів. Таку продукцію ви зможете знайти і замовити в нашому "Чисто Голися" інтернет-магазині

у відповідних розділах.

Якщо ж вас зацікавили інші особливості процесу гоління, або вибір кращих речей, з подібними статтями ви зможете ознайомитися в розділі «Корисна інформація». Розділ буде постійно поповнюватися, щоб забезпечувати вас найбільш корисною і цікавою інформацією.

Якщо вас цікавлять якісь питання щодо гоління — пишіть нам будь-яким зручним для вас способом. Ми постараємося зібрати інформацію на цікаву для вас тему і подати її в зручному вигляді.