Кошик
572 відгуків
+38 (098) 404-04-24

Про нас

Color Active інтернет-магазин - екологічно чистої побутової хімії яка продається у відомих супермаркетах за кордоном, а прямі поставки з США, Німеччини, Італії, Франції, Канади - запорука оптимального співвідношення ціни та якості.

Наша основна мета ― робота на клієнта, постійне поліпшення сервісу, а також поповнення нашого асортименту все більш і більш цікавою продукцією, яку не зустрінеш в звичайних магазинах.

Команда співробітників проводить постійну роботу з виявлення передових тенденцій і поповненню наших віртуальних вітрин відповідними товарами дотримуючись головний принцип співвідношення ціна/якість.

Вас чекає широкий вибір різноманітних товарів якими вже тривалий час користуються звичайні люди за кордоном, які відрізняються своєю високою якістю і доступною ціною.

Купуючи товари професійного рівня або побутового призначення на нашому сайті, ви платите в першу чергу за надійність і якість.

Для совершения заказа вам просто нужно выбрать наиболее подходящий для вас вариант и осуществить заказ за пару кликов.

Быстрая доставка не заставит вас долго ждать или тратить личное время в пустую.

Кроме того, вы всегда сможете обратиться за помощью к нашим специалистам, которые помогут вам в любой ситуации.

Оплата при получении заказа. Мы доверяем своим покупателям и не требуем с Вас предоплаты. Вы оплачиваете заказ непосредственно при получении в удобном для Вас отделении Новой Почты. Таким образом, Вы ничем не рискуете!

Покупая у нас Вы можете рассчитывать на:

  • Широкий выбор товара и качество товара из за границы
  • Быструю доставку 1-3 дня
  • Помощь специалиста в подборе товара.
  • Беспроблемный возврат если Вам по какой-либо причине товар не подошел.
  • Тщательная проверка и качественная упаковка квалифицированными специалистами перед отправкой заказа.
  • Форму оплаты заказа на ваше усмотрение, как на карту так и при получении товара на отделении курьерской службы или по адресу.
  • Постоянные акции скидки и распродажи.
  • Постоянным клиентам подарки, бонусы, дополнительные скидки.
  • Мы открыты 24 часа в сутки совершайте покупки в любое удобное для вас время.

Автоматизація процесів та впровадження сучасних методів обслуговування зводять до мінімуму кількість помилок, що підвищує Вашу довіру до нашої роботи. Ми постійно прагнемо надати вам найкращий вибір, наш асортимент і склади щотижня поповнюються товаром. 15 років досвіду на ринку ставлять у главу тільки орієнтування на потреби нашого покупця.

 

Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші питання відносно продукції та її наявності. Їх контакти можна знайти прямо на нашому сайті. Будемо раді взаємно приємного співпраці!
 
З повагою, колектив інтернет-магазину cosmetics-portal.com.ua

 

+380 (98) 404-04-24 WhatsApp
+380 (66) 576-08-78 Viber
+380 (63) 445-44-20
+380 (98) 534-42-41